2022.g. izlaidums Camera

2022.g. Izlaiduma bildes ir klāt un tās ir pieejamas katram šī gada absolventam!

Šī gada 17. un 18. jūnijā norisinājās RISEBA izlaidumi, kuros svinīgajās cermonijās savus diplomus un papildu apbalvojumu saņēma mūsu bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi.Šī gada lielais notikumus noritēja svinīgā atmosfērā, šogad pasākums tika organizēts bez pulcēšanās ierobežojumiem. 

Lasīt vairāk

Riigikogu ēkas simtgades darbnīca Camera

Apsveicam mūsu absolventu Ališeru Sadjukovu kā uzvarējušo arhitektūras darbnīcas dalībnieku pirms Igaunijas parlamenta Riigikogu ēkas 100. gadadienas! Jaunie arhitekti un arhitektūras studenti no Igaunijas, Latvijas un Ukrainas izstrādāja Toompea pils kompleksa nākotni. "Pique Hermana" tika atzīts par labāko darbu.​​​​​​

Lasīt vairāk

2022/2023 VASARAS UZŅEMŠANA

Piesakies mācībam Akadēmiskā bakalaura studiju programma “Arhitektūra” jau tagad!​​​​​​​

Akadēmiskā bakalaura studiju programma “Arhitektūra” izveidota 2011. gadā kā starptautiski orientēta un mūsdienīga programma angļu valodā. Tās reģionālā specifika un konkurētspēja saistāma ar atzītu vietēja un starptautiska mēroga arhitektūras un ar to saistīto jomu profesionāļu piesaisti, kas kopā ar studentiem veido fakultātes multikulturālo vidi. 

Kā vienīgā privātā arhitektūras skola Baltijas reģionā, tā tiecas sekot jaunākajām globālajām tendencēm un apvienot labākos arhitektūras izglītības standartus un mācību pieredzi, lai sagatavotu studentus darbam starptautiskā mērogā.

Lasīt vairāk

Rīgas Peldošais Tilts VOL.1 Camera

Rīgas Peldošais Tilts

“I did not know that there was a gulf of Riga / Riga was always hard to place /- a place to build a new town. " John Hejduk.

No 17. līdz 20. maijam Berlīnes peldošajā universitātē, Vācijā, norisinājās DesignBuild darbnīca ‘Rīgas peldošais tilts’ (1. daļa), kurā piedalījās 30 studenti no Rīgas Universitātes RISEBA, RTU Rīga un Hochschule Wismar.

Lasīt vairāk

sākums 1