PAGE BREAK starptautiskais Dzejas Festivāls Camera

Pirmā Starptautiskā dzejas festivāla "PAGE BREAK" noslēgumā 15.maijā plkst.19 Jelgavas pils zālē notiks dzejoncerts. Kopā ar laikmetīgās džeza mūzikas kvartetu uzstāsies visi festivāla dalībnieki - starptautiski ievērojami dzejnieki no 10 pasaules valstīm.                                                                          PAGE BREAK festivāls iezīmē RISEBA un Jelgavas pilsētas plašo sadarbību. Mūsu 3.kursa Arhitektūras dizaina studenti pēta kultūras objektus Jelgavā, savukārt ainavu arhitekturas kursa ietvaros studenti 2022.gada pavasarī strādāja vēsturiskajā Jelgavas pilī. Studentu darbi tiks izstādīti Jelgavā semestra beigās. PAGE BREAK Festivāla līdzdirektore Efe Dujana, starptautiski atzīts dzejnieks, kā arī mūsu fakultātes pasniedzējs un pētniecības nodaļas vadītājs

 

Lasīt vairāk

iznācis RISEBA akadēmiskā žurnāla ADMarts otrais sējums Camera

Martā iznācis otrais akadēmiskā žurnāla ADAMarts izdevums, kurā apkopoti 2020./2021. gadā akadēmisko mācībspēku, absolventu un nozares profesionāļu tapušie zinātniskie raksti.                Augstskolas RISEBA akadēmiskais žurnāls ADAMarts (Arhitektūra / Dizains / Audiovizuālā Mediju māksla) apvieno Mediju un komunikāciju un Arhitektūras un dizaina fakultātēs tapušos zinātniskos un akadēmiskos pētījumus. ADAMarts ir žurnāls ar starptautisku redkolēģiju un veltīts arhitektūras un mediju mākslai Baltijas jūras reģionā.

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: VELUX Camera

Tāpat kā šī gada vēlais pavasaris, arī mūsu atvērto lekciju cikls ir nedaudz aizkavējies. Tomēr nekad nav par vēlu atsākt! Šo piektdien sagaidīsim VELUX komandu, lai parunāt par dienasgaismas dizainu. Pēc ilga tiešsaistes mācīšanās laika studenti ir laipni aicināti ierasties FAD studijā. Ikviens, kuram lekcija interesē, bet nevar būt studijā - seko saitei zemāk esošajā aprakstā!

Lasīt vairāk

Arhitektu Balle RTU AF ielūgums

Passing on a message from our colleagues at RTU AF students council - an invitation to Architect's Party! April 22nd, from 21:00 till 6:00 at "Tu Jau Zini Kur", Tallinas street 10-K3, Rīga. Come to meet other architecture students, architects and other culture's enthusiasts.

And dont forget, the dresscode for the event is Bond Casual! Find more info here : https://fb.me/e/37IZHvOzx

Lasīt vairāk

Džons Hejduks: Projekts Rīga Camera

RISEBA FAD un nodibinājums ARHITEKSTI ir pagodināti izziņot izdevumu Džons Hejduks: Projekts Rīga. Šis jaunais un paplašinātais 1989. gadā izdotās publikācijas 3 grāmatu sējums iezīmē 35 gadu jubileju kopš 1987. gadā notikušās Objekta/Subjekta instalācijas un aizsāk tās debijas performanci Rīgā.


 

Lasīt vairāk

MA Ziemas uzņemšana

Piesakies profesionālai maģistra programmai "Arhitektūra" līdz 2022.g 16. janvārim!

Mācību gads sākās 2022.gadā 1. februarī un mācības notiek angļu valodā.

Lasīt vairāk

2021/2022 SUMMER STUDENT ADMISSION


Informācija reflektantiem


Šī gada reflektantiem ir iespēja pietekties gan klātienē - iesniedzot dokumentus universitātē (RISEBA Klientu apkalpošanas centrā, 3 Meža iela 3., Rīga), gan attālināti caur mūsu online platformu šeit vai izmantojot e-pakalpojumu "vienotā pietekšanās pamatstudiju programmās (VUPP) portālā www.latvija.lv/studijas 

 

Pieteikšanas termiņš Latvijas reflektantiem ir 12. Jūlijs 2021. 
 

 

Lasīt vairāk

THE FAD BA&MA DIPLOMDARBU GRĀMATA

The architecture Ba&Ma Thesis Yearbooks - fresh off the press! Featuring projects of 13 BA and 9 MA graduates of 2021.

Arhitektūras dizaina BA&MA diplomdarbu ikgādējas grāmatas ir klāt! 

Lasīt vairāk

Ceļojošā izstāde "Detaļu spēks"

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi.

Arhitektūras, būvniecības, būvmateriālu ražošanas un restaurācijas izcilībām veltītā izstāde Detaļu spēks viesojas RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultātes vestibilā Durbes ielā 4. no 8. maija līdz 8. jūnijam.

Aicinām iepazīt interesantāko no tā, kas ir arhitektūrā un būvniecībā Latvijā – vispirms izstādē, bet pēc tam ir iespēja objektus aplūkot arī klātienē, saplānojot savus brīvdienu maršrutus.

 

Lasīt vairāk

Projekts RĪGA

 Projekts RĪGA | Objekts - Subjekts.

2021./2022. akadēmiskajā studiju gadā FAD studentiem būs iespēja iesaistīties Rudolfa Daiņa Šmita un viņa komandas veidotajā projektā RĪGA, kas balstīts uz 1987. gada izdoto John Hejduk "The Riga Project" grāmatu.

 

Lasīt vairāk