SLICE OF ARCHITECTURE: Celia Figueiredo Camera

Turpinot mūsu Slice of Architecture atvērto lekciju ciklu, šo ceturtdien, 26. maijā 12:00, Celia Figueiredo - grafiskā dizainere & lektore no Evora universitātes.

Lekcija notiks klātienē, FAD studijā, bet ir iespējams pieslēgties attālināti, caur zoom linku!

 

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: VELUX Camera

Tāpat kā šī gada vēlais pavasaris, arī mūsu atvērto lekciju cikls ir nedaudz aizkavējies. Tomēr nekad nav par vēlu atsākt! Šo piektdien sagaidīsim VELUX komandu, lai parunāt par dienasgaismas dizainu. Pēc ilga tiešsaistes mācīšanās laika studenti ir laipni aicināti ierasties FAD studijā. Ikviens, kuram lekcija interesē, bet nevar būt studijā - seko saitei zemāk esošajā aprakstā!

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: FREE RIGA

07.05.21, plkst. 12. 00, ar Ramonu Kordovu kopā ar citiem sabiedriskā labuma organizācijas FREE Riga biedriem turpināsies "Slice of Architecture" atklātais tiešsaistes lekciju cikls. Lekcija " V36: Potentials and Opportunities for Reimagining the city" notiks tiešsaistē, un visi ir laipni aicināti pievienoties!

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: EFE DUYAN (TR)

Pirmā pavasara semestra atklātā tiešsaistes SLICE OF ARCHITECTURE lekcija, kuru vadīs Turku arhitekts un lektors Efe Duyan (TR) notiks jau šo ceturtdien, 18.03.21. Lekcijā tiks apskatīta - arhitektūras un mākslas jēdzienu- līdzāspastāvēšana. Autors uzdod jautājumus, lai rosinātu diskusiju par kritisko arhitektonisko domāšanu: “Vai arhitektūra ir mākslas forma? Ja tā, vai arhitektūras dizains var parādīties kā kritiska izpausme, kas pārsniedz noteiktas funkcionālās programmas kompozīcijas risinājumu. ”

 

 

 

Lasīt vairāk

sākums 1 3 4 5 6 7 8