2021/2022 studiju programmas & BA/MA diplomdarbu tēmas priekšlikums

During the academic year of 2021./2022. FAD students will have the opportunity to participate in the Riga Project created and initiated  by Rudolf Dainis Smits and his team of former RISEBA students and graduates. This project is  based on John Hejduk’s  1987 installation and  " The Riga Project / Object-subject " Book and “Vladivostok”( Riga-Lake Baikal-Vladivostok), trilogy.

 

Lasīt vairāk

FAD studenti iesaistās projektā “Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas Rīgas pilsētas apkaimēs” Camera

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, piesaistot augstskolu studentus no Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” un Rīgas Tehniskās universitātes, profesionālus ainavu arhitektus no ALPS ainavu darbnīcas un vietējos iedzīvotājus, šogad uzsāka jaunu iniciatīvu - “Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas Rīgas pilsētas apkaimēs”. Projekta mērķis ir izveidot daudzfunkcionālu publisko ārtelpu katrā Rīgas izpilddirekcijas administratīvajā teritorijā, radot ērtu, drošu un iedzīvotājiem patīkamu pilsētvidi.

Līdz 20.maijam aicinām iedzīvotājus iepazīties un sniegt viedokli par studentu izstrādātajiem publiskās ārtelpas labiekārtošanas priekšlikumiem Maskavas forštates, Zolitūdes un Sarkandaugavas apkaimēs: www.rdpad.lv/skaties-un-verte/

Lasīt vairāk

Studentu projekti: City, Co-designing and Augmented urbanity, Cēsis

PILSĒTA, KOPRADE & PAPILDINĀTĀ REALITĀTE: IZAICINĀJUMI UN IESPĒJAS
Gadījuma studija: Cēsu pilsētas zaļās teritorijās un publiskā ārtelpa

Tā kā pasaulē arvien vairāk tiek domāts par vides aizsardzību, daba kā resurss iegūst būtisku vērtību. Globalizācijas un tehnoloģiskā progresa laikmetā daudzi cilvēki tomēr atgriežas pie savām saknēm un meklē saikni ar dabu. Uzstādījums par Cēsīm kā kūrortu pēta dabas potenciālu šīs reģiona pilsētas nākotnes telpiskajā attīstībā. Kā neskarta un aizsargājama dabas vide ar mūsdienīgu apkalpes servisu un infrastruktūru var attīstīties apvienojot pilsētas un lauku dzīvesveidu? Studenti projektos strādāja pie divām zaļajām apkārtnēm Cēsīs – Cīrulīšiem un Gaujaslīčiem. 

Studiju gads – 2018./2019. Pasniedzēji: Ilze Paklone, Viesturs Celmiņš.

Lasīt vairāk

sākums 1 3 4 5