Arhitektūras meistarklase jauniešiem 6. aprīlī

Gribi uzzināt, ko nozīmē būt arhitektam? Aicinām vidusskolēnus un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus apmeklēt RISEBA Jauniešu akadēmijas meistarklasi “Arhitektūra kā dzīvesveids”. Nodarbība notiks sestdien, 6. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 17.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes ielā 4, Rīgā).

Meistarklases laikā dalībnieki varēs gūt pieredzi un attīstīt prasmes darbojoties arhitektu darbnīcā, veidojot telpiskus modeļus un koncepcijas savām izstrādātajām idejām kopā ar fakultātes pasniedzējiem un nozares ekspertiem. Tāpat jaunieši varēs uzzināt vairāk par arhitektūras studiju iespējām un profesijas specifiku, kā arī tikties ar augstskolas studentiem.
Piesakies rakstot uz e-pastu: [email protected]. Vietu skaits ir ierobežots! Meistarklases dalībniekiem ir iespēja iegādāties sertifikātu (10 EUR) par apgūto lekciju kursu. Sertifikāta ieguvējiem ir paredzēta studiju maksas atlaide jebkurā RISEBA bakalaura studiju programmā. Vairāk: http://www.riseba.lv/lv/studentiem/atlaides.