SLICE OF ARCHITECTURE: arhitekts un urbānists Aleksandrs Feļtins, 12. decembrī plkst. 13.00

"Slice of Architecture" atklāto lekciju sērija šajā semestrī noslēdzas 12. decembrī plkst. 13.00 ar arhitekta un urbānista ALEKSANDRA FEĻTINA vieslekciju "Climate Change Adaptation of Urban Blocks". Lekcija parādīs un ilustrēs, kā pielāgošanās klimata pārmaiņām ir atkarīga no pilsētas struktūras, lielā mērā saistoties ar teritoriju sakārtošanu un mobilitātes organizēšanu. Lekcija un tēma balstīta uz Aleksandra praktisko darbu kā projekta vadītājam konkrētā izpētes projektā un atsaucas uz maģistra studiju laiku Delftas Tehnoloģiju universitātē.

Lekcija notiks angļu valodā, Durbes ielā 4, projektēšanas studijā, 303. telpā. Visi laipni aicināti!

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: arhitekts Ivars Krasinski (Dubai, EDGE) / ceturtdien, 14. novembrī, 13.00

Slice of Architecture vieslekcija FAD ceturtdien, 14. novembrī, plkst. 13:00 –>>> arhitekta Ivara Krasinski (AAE) atklātā lekcija "Doing it wrong: incorrect assumptions regarding the sustainability of highrise buildings". Ivars Krasinski ir Dubajas biroja EDGE dizaina direktors un dibinātājs – https://www.edgedesign.ae. Viņa kompetencē ietilpst liela mēroga projekti, kas saistīti ar plānošanu, viesmīlību, dzīvojamo, komerciālo, jauktas izmantošanas apbūvi un pasākumu ēkām.

Lasīt vairāk

SLICE OF ARCHITECTURE: arhitekte un PhD studente ELENA MALTCEVA (RU) / ceturtdiena, 17. oktobris, 13.00

Atklāto lekciju cikls SLICE of ARCHITECTURE šajā studiju gadā tiek atsākts ar lekciju "Rūpnieciskās teritorijas pilsētvidē. Renovācijas veidi. Rūpniecisko teritoriju likvidācija vai modernizācija? (arhitektūras un pilsētplānošanas aspekti)" – lektore ELENA MALTCEVA (RU) no Tjumeņas Valsts universitātes. Norises laiks un vieta: 17. oktobris, plkst. 13.00, 3. stāva dizaina studija, H2O 6 Arhitektūras un mediju centrs, Durbes iela 4. Visi laipni gaidīti. Lekcija notiks angļu valodā.

Lasīt vairāk