SLICE OF ARCHITECTURE: TARKETT produktu menedžere Anna Claudia Ricci (IT) / Okt 19, 13:00

DABĪGA IZVĒLE CILVĒKIEM UN VIDEI – esiet aicināti uz Tarkett LINOLEUM dienu RISEBA FAD!

Pusdienas laika atklātajā lekcijā uzziniet vairāk par arhitektūras un interjera dizaina produktiem – ceturtdien, 19. oktobrī plkst. 13.00 augstskolā RISEBA viesosies uzņēmuma Tarkett Linoleum produktu menedžere Anna Claudia Ricci (IT).

Prezentācijā tiks apskatīti sekojoši temati:

- Linoleja un Tarkett Lino Narni rūpnīcas vēsture,
- Dabīgā linoleja ažošanas process un izejmateriāli,
- Dizains un tā iespējas,
- Papildus produkti un aksesuāri,
- Galvenās īpašības,
- Sertifikāti un ekomarķējumi,
- Projekti pasaulē.

Tarkett linolejs tiek izgatavots pēc oriģinālas tehnoloģijas jau kopš 1898. gada, taču tas joprojām ir mūsdienīgs, universāls un noturīgs grīdas segums, un tiek ražots no dabīgām un atjaunojamām sastāvdaļām – linsēklu eļļa, priežu sveķi, koka un korķa pulveris, džuta. Tarkett Cradle-Cradle® pieeja nodrošina, ka, ražojot produktus, tiek atstāta pozitīva ietekme uz vidi un cilvēku labklājību katrā produkta dzīves posmā, vienlaicīgi atbalstot arī pāreju uz apļveida ekonomikas biznesa modeli. Tarkett ir ieviesis vairākas iniciatīvas, lai izmešu apjoms Narni rūpnīcā sasniegtu nulles līmeni. Ražotnē ir uzstādītas tādas sistēmas kā siltummaiņi, kas atjauno un atkārtoti izmanto siltumu no krāsnīm, kā arī biomasas katli karstā ūdens ražošanai. Šie pasākumi ir palīdzējuši veidot ilgtspējīgāku ražošanas procesu un samazināt ietekmi uz vidi.

Lekcija notiks angļu valodā. Aicināti visi interesenti. Vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela 4, 3. stāva projektēšanas studija.