RISEBA Karjeras dienas 2019

RISEBA Karjeras dienu ietvaros aprīlī notiks karjeras uzsākšanai un attīstīšanai veltīti pasākumi – vieslekcijas, uzņēmumu prezentācijas, meistarklases, atvērtās lekcijas un ekskursijas sadarbībā ar uzņēmumiem, organizācijām un nozaru speciālistiem. Centrālais pasākums notiks 9. aprīlī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Aisteres zālē – uzņēmumi, organizācijas un institūcijas piedalīsies darba iespēju izstādē ar stendiem, informēs par darba un prakses iespējām. Pasākuma ietvaros būs iespēja piedalīties “Ātrajos randiņos ar karjeru”, konkursos, saņemt balvas un pasākuma noslēgumā baudīt muzikālus pārsteigumus!

RISEBA Karjeras dienas ir satikšanas platforma, kas sniedz iespēju studentiem, absolventiem un interesentiem satikties ar uzņēmumiem, organizācijām un nozaru profesionāļiem. Karjeras dienas radītas ar mērķi sniegt iespējas saņemt aktuālo informāciju, veidot kontaktus un sadarboties jau studiju laikā.
Uz RISEBA Karjeras dienu pasākumiem ir aicināti RISEBA studenti un absolventi, mūžizglītības kursu dalībnieki, Profesionālās vidusskolas “Victoria” studenti, citu augstskolu studenti, vidusskolēni un citi interesenti.

Aktuālo informāciju par RISEBA Karjeras dienu norisēm var uzzināt sociālā tīkla Facebook pasākuma lapā.