Designing for Knowledge Territories: RISEBA arhitektūras studentu projektu izstādes atklāšana LNB / 1. martā

Ceturtdien, 1. martā, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva izstāžu zālē notiks Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Arhitektūras programmas bakalaura projektu un studentu darbu izstādes DESIGNING FOR KNOWLEDGE TERRITORIES atklāšana. 

Izstādē būs apskatāmi 10 arhitektūras studentu bakalaura darbu projekti, kā arī arhitektūras projektēšanas studiju semestra noslēguma darbi. Šī gada bakalaura darbus vieno stratēģiska plānošana un projektēšana zināšanu teritoriju, akadēmisko centru un skolu arhitektūras kontekstā kā turpinājums 2017. gada pavasara semestra arhitektūras projektēšanas studijai ar nosaukumu “Knowledge mile” pasniedzēju Viestura Celmiņa, Ilzes Paklones un Tomasa Štelmaha vadībā.

Bakalaura darba projektu ekspozīciju papildinās arhitektūras studentu 1. kursa telpiskie eksperimenti (pasniedzēji M. Olchowska, D. Jaunzems, D. Suhanova), 2. kursa daudzstāvu daudzdzīvokļu ēku projekti (pasniedzēji B. Melorts, I. Menģelis) trīs atšķirīgās novietnēs Rīgā un 3. kursa projekti Latvijas Nacionālā teātra piebūvei (pasniedzēji A. Kronbergs, I. Paklone).

Reizē ar izstādi tiks atklāts arī ikgadējais bakalaura projektu katalogs “THE FAD BA Thesis Book. 2018”. Izstādes norises laikā plānoti arī īpaši pavadošie pasākumi – arhitekta, RISEBA viespasniedzēja Francisko Martineza (Spānija/Francija) vieslekcija 8. martā, tikšanās ar studentiem izstādē, mācībspēku un profesionāļu diskusija. Informācija par šiem pasākumiem sekos.

Izstāde LNB 1. stāva izstāžu zālē būs apskatāma no 2. līdz 31. martam bibliotēkas darba laikā.