8. aprīlī – atvērto durvju diena un meistardarbnīca topošajiem arhitektūras studentiem

Sestdien, 8. aprīlī, no plkst. 11.00 RISEBA Augstskolas atvērto durvju dienas ietvaros Arhitektūras un dizaina fakultātē notiks bezmaksas meistardarbnīca topošajiem arhitektūras studentiem, vidusskolēniem un potenciālajiem studēt gribētājiem fakultātē.

Meistarklases laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt par arhitektūras studijām un iestāšanās prasībām fakultātē, gūt pieredzi un iemaņas strādājot arhitektu darbnīcā, veidot telpiskus modeļus, iepazīties ar augstskolas telpām, foto un kino montāžas un filmēšanas paviljoniem, maketēšanas un digitālajām laboratorijām, IT aprīkojumu.

Pieteikumus dalībai darbnīcā līdz 6. aprīlim sūtīt Arhitektūras programmas studiju administratorei Montai Lipšānei, monta.lipsane@riseba.lv
Programmā:
11.00 – iepazīšanās ekskursija atvērto durvju dienu ietvaros, ievadlekcija un atbildes uz jautājumiem,
Dina Suhanova, Arhitektūras programmas direktora vietniece
12.00 – arhitektūras meistardarbnīca kopā ar arhitektu, FAD pasniedzēju Didzi Jaunzemu
13.30 – uzkodu pauze
14.00 – praktiskās darbnīcas turpinājums
15.00 – darbnīcas noslēgums

Vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela 4, 3. stāvs. Ierašanās 8. aprīlī no plkst. 10.45. Līdzi jāņem savi mīļākie darbarīki (rakstāmlietas u.c.), bet pamatā maketēšanas materiāli tiks nodrošināti.

Tā kā augstskolas kafejnīca sestdienas slēgta, lūgums dalībniekiem parūpēties pašiem par nopietnākām pusdienām, ūdeni un tēju nodrošināsim.