11.-13. novembris / AIZPUTES pils FORUMS: arhitektūras un ainavu arhitektūras studentu plenērs

No 11. līdz 13. novembrim arhitektūras studenti no RISEBA FAD, RTU APF un ainavu arhitektūras studenti no LLU, aicināti piedalīties trīs dienu plenērā, lai komandās strādātu pie Aizputes Livonijas ordeņa pils un tās apkārtnes attīstības koncepcijas - pils kompleksa atjaunošana un izveide par Lejaskurzemes kultūras un mākslas centru.

Darbu vadīs un vērtēs uzaicinātie eksperti un pasniedzēji: arhitekts un Valsts kultūras pieminekļu eksperts Pēteris Blūms, Kuldīgas pilsētas arhitekte Dr. Jana Jākobsone, arhitekts un pētnieks prof. Jānis Lejnieks, būvinženieri Jānis Kreicburgs, Tomass Kidiks, arhitekti Jānis Dripe, Dina Suhanova (RISEBA FAD), Egons Bērziņš (RTU APF), Dr. Aija Ziemeļniece (LLU).

Svētdien, 13.11., plkst. 15.00 novadnieki, pilsētnieki un interesenti aicināti uz izstrādāto koncepciju prezentāciju un plenēra noslēgumu IDEJU mājā.

Pieteikties līdz 7. novembrim: [email protected]
Dalībnieku skaits ierobežots. Naktsmītnes un ēdināšana nodrošināta. Norises vieta: IDEJU māja Aizputē, Katoļu ielā 5.
Ierašanās piektdien, 11. novembrī, līdz 14.00. Sekojiet informācijai par pasākumu šeit.

Plenērs tiek organizēts ar Aizputes Novada domes atbalstu. Partneri: Augstskola RISEBA, IDEJU MĀJA, Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs, Starpnozaru mākslas grupa SERDE, Latvijas Arhitektu savienība.