Slice of Architecture / Mar 31, 2016: AUSTRIS MAILĪTIS (LV)

RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes rīkotais Slice of Architecture atklāto lekciju cikls turpinās arī 2016. gada pavasarī. Ceturtdien, 31. martā, plkst. 12.30 arhitekts Austris Mailītis stāstīs par Mežaparka Lielās estrādes pārbūves projektu.

Mežaparka estrādes projekts aktualizējies līdz ar šī gada sākumā klajā nākušo LR Kultūras ministrijas un Rīgas Domes panākto vienošanos ar Finanšu ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju par līdzekļu aizņēmumu projekta īstenošanai. Kā ziņots presē, Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi paredzēts īstenot divās kārtās, lai līdz Dziesmu svētku 150. gadadienai 2023. gadā, estrāde būtu pilnībā pabeigta. Starptautisks metu konkurss par estrādes atjaunošanu un pārbūvi notika gandrīz pirms 10 gadiem, 2007. gadā; tajā pirmo vietu ieguva autoru kolektīvs — arhitektu birojs Mailītis A.I.I.M. sadarbībā ar Arhitekta J. Pogas biroju.

Lekcija notiks angļu valodā. Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, 3. stāva dizaina studijā. Uz RISEBA FAD atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents.