Tilts pār Zunda kanālu Camera

Ar lielu lepnumu un gandarījumu vēlamies dalīties lieliskajā ziņā - mūsu arhitektūras un dizaina fakultātes talantīgie maģistra studenti Sergejs Kopils un Andrejs Kopils, kopā ar mūsu fakultātes skolotāju Hariju Alsiņu, ir ieguvuši otro vietu (veicināšanas balvu) Rīgas pilsētas konkursā par tiltu pāri Zunda kanālam!

Lasīt vairāk

Starptautiskā konferencē aicinās izzināt aklos punktus arhitektūrā

RIXARCH atgriežas 2024. gada aprīlī: Stīvens Hols un Ole Vīgs, izcilie mūsdienu arhitekti; Kuldīgas pilsētas arhitekte Jana Jākobsone, tagad UNESCO mantojuma vieta; un CIVITA institūta prezidente Nensija Džozefsone ierodas Rīgā viesos; no ASV uz Nacionālo bibliotēku atceļo intriģējoša izstāde par vienu no Latvijas nenovērtētajām, bet spožajām arhitektēm Astru Zariņu; un augstskolā RISEBA uzņem saistošas diskusijas par aklo zonu arhitektūrā.

Lasīt vairāk

Slice of architecture: The four columns of architecture

We cordially invite you to immerse yourself in the captivating world of architecture during the upcoming “Slice of Architecture” lecture. Renowned architect Dirk Jan Postel will delve into the very essence of what architecture truly is about.
The lecture will happen in the FAD studio, Durbes street 4, 3rd floor studio and Zoom.

Lasīt vairāk

sākums 1 3 4 5 6 7 8 9 26 27